Dětský klub

15. 09. 04
posted by: Super User
Zobrazeno: 1293

 

_______________________________________________________________________

Dětský klub nabízí zábavný prostor dětem různých věkových kategorií k setkávání se s vrstevníky, možnost smysluplného a aktivního trávení volného času.

V dětském klubu - v PIDIZEMI jsou PIDILIDI, kteří jsou dle věkové kategorie VELICÍ nebo MALINCÍ. A jsou tam také DOSPĚLÁCIkteří se starají o chod klubu, o program a to, aby se v Pidizemi všem líbilo.

DĚTSKÝ KLUB je přístupný všem dětem z Radostic, ale i z okolních obcí, z měst...prostě z kteréhokoli koutu země :)

PŘÍSPĚVEK DO DĚTSKÉHO KLUBU JE 20,-Kč / vstup

 

 

Otevřeno:

každé ÚTERÝ

v době od   9 do 11 h.

Víkendy jen na předem hlášené akce.

________________________________________________

Každá maminka, nebo jiná zodpovědná osoba, která přijde do klubu s miminkem, nebo malým dítětem platí při příchodu příspěvek do klubu, ze kterého se hradí provoz klubu a jiné. Výše takového příspěvku je uvedena v pravidlech klubu.

Je zajištěn dozor jednoho či více dospělých osob (bedlivé oko dospěláka) nad provozem klubu. Děti (malincí) ale vstupují pouze s rodiči nebo se zodpovědnou osobou, která je starší věku 18ti let.. Za děti (za malinký) odpovídají jejich rodiče nebo zodpovědná osoba. 

Není nutná přihláška do klubu, ale provoz klubu se řídí PRAVIDLY KLUBU a každý návštěvník je respektuje.

Volná herna = prostor, který je vybaven hračkami, knížkami, herními prvky a výtvarnými potřebami.

Součástí volné herny mohou být také různé zábavné programy jak pro děti tak pro jejich rodiče a příbuzné. Mohou se třeba učit vázat nosící šátek pro jejich miminko, naučit se základy různých výtvarných technik, povídat si o právních a ekonomických záležitostech s dalšími pozvanými zkušenými maminkami (nebo dospěláky) a účastnit se různých besed, vyprávění a seminářů a speciálních programů třeba pro těhotné maminky.