JIŘÍ PAVLÍČEK

posted by: Super User
on 28 září 2015
Zobrazeno: 1142

j

Jmenuji se Jiří Pavlíček a pocházím z Brna. V roce 1991 jsem začal navštěvovat Základní uměleckou školu a od této doby se umění aktivně věnuji co možná nejvíce. Prošel jsem mnoha ateliéry a úspěšně vystudoval Střední školu uměleckých řemesel  a následovně i Fakultu výtvarných umění  VUT v Brně. Kromě mnoha jiných aktivit a koníčků,  pro mne výtvarná činnost  i nadále zůstává nedílnou součástí života. Uměním se snažím uživit, obohacovat sám sebe  ale i své okolí. Bude mi ctí Vás poznat a pomoci Vám zábavnou formou rozvíjet vaši tvorbu v praktické i teoretické rovině. Těším se na Vás i vaši tvorbu.

Read MoreJIŘÍ PAVLÍČEK

ing.VĚRA MINAŘÍKOVA, Ph.d.

posted by: Super User
on 28 září 2015
Zobrazeno: 564

Věra Minaříková

Daňový poradce, ekonom a pedagog.

Budu vás provázet přednáškami, které budou tématicky odpovídat mému vzdělání a zkušenostem.

Read Moreing.VĚRA MINAŘÍKOVA, Ph.d.

PETRA PERAL MATOVSKÁ

posted by: Lenka Chrástová
on 26 září 2015
Zobrazeno: 686

Petra Matovská foto

Petra Peral Matovská

Jako každá malá holka jsem se chtěla parádit a nejlépe mít stále nové věci, a tak jsem si začala předělávat svoje šperky. Od svého otce jsem si tajně půjčovala páječku a on se divil, že mu nehraje staré rádio. Jak by taky mohlo, když jsem mu přepájela všechny spoje. Pak na střední škole jsem měla rozšířenou výuku geologie a "šutry" mi přirostly k srdci. Konečně jsem tedy spojila kámen-páječka-šperk.

Jsem regresní terapeutka, techniky TPD a pracuji s energiemi. Své volno potřebuji nějak účelně vyplnit, potřebuji tvořit. Tvořím jen když se mi chce a mám náladu. Netvořím, když jsem unavená. Nepřenáším tak nic negativního do svých šperků ani obrazů.

Read MorePETRA PERAL MATOVSKÁ

FILIP PROKEŠ

posted by: Super User
on 28 září 2015
Zobrazeno: 548

 Filip Prokeš

LEKTOR JUNIOR

Jmenuji se Filip Prokeš, žák osmé třídy ZŠ Střelice. V 7 letech jsem začal navštěvovat ZUŠ Střelice - výtvarný obor. Tato výtvarná činnost mě stále baví, i když stále je co zdokonalovat a učit se. Baví mě nejen malování, ale hlavně tvoření z hlíny a kašírování. Ve volném čase nejen tvořím, ale věnuji se také modelářskému letectví. Rád bych se stal vzorem mladším dětem, kterým budu v jejich tvorbě nápomocen. Mým heslem je: nikdy neříkej nikdy a nikdy nic nevzdávej !!!   :-)

Read MoreFILIP PROKEŠ

Maja Bourková

posted by: Lenka Chrástová
on 24 září 2015
Zobrazeno: 622

Maja Bourková

Zakladatelka, vedoucí výpravy a občasný lektor Pohyblivého svátku, kterou ze všeho nejvíc těší, chodíte-li z kurzů domů spokojení, usměvaví a plní energie... a rádi se vracíte na další akce :-)

I když jste sami o sobě přesvědčeni, že podobné věci se pro vás nehodí a obáváte se neúspěchu, zde vám nic takového nehrozí.  

Read MoreMaja Bourková