Pro miminka a maminky

15. 09. 04
posted by: Super User
Zobrazeno: 1473

____________________________________________________________

DĚTSKÝ KLUB

nabízí volný prostor pro maminky a jejich miminka a malé děti předškolního věku v pracovních dnech 

ÚTERÝ : v době 9 - 11.00h. 

Zázemí je přizpůsobeno malým dětem , k dispozici je přebalovací pult, nočníky, jídelní židlička aj.. Jídlo, mlíčko a pití si můžete ohřát v mikrovlnné troubě. Je zde spousta hračekpro děti, malý obchod, kuchyňka, různé hry, plyšáci a další.

DĚTSKÝ KLUB je přístupný všem dětem, jejich rodičům a příbuzným z Radostic, ale i z okolních obcí, z měst...prostě z kteréhokoli koutu země :)

Je zajištěn dozor jenoho či více dospělých osob (bedlivé oko dospěláka) nad provozem klubu. Děti ale vstupují pouze s rodiči nebo se zodpovědnou osobou, která je starší věku 18ti let.. Za děti odpovídají jejich rodiče nebo zodpovědná osoba.


Není nutná přihláška do klubu, ale provoz klubu se řídí PRAVIDLY DĚTSKÉHO KLUBU a každý návštěvník je respektuje. Pravidla klubu si můžete přečíst zde

Každá maminka, nebo jiná zodpovědná osoba, která přijde do klubu s miminkem, nebo malým dítětem platí při příchodu příspěvek do klubu, ze kterého se hradí provoz klubu a jiné.

Výše takového příspěvku je 20,- Kč /den.

Součástí volné herny mohou být také různé zábavné programy jak pro děti tak pro jejich rodiče a příbuzné. Mohou se třeba učit vázat nosící šátek pro jejich miminko, naučit se základy různých výtvarných technik, povídat si o právních a ekonomických záležitostech s dalšími pozvanými zkušenými maminkami (nebo dospěláky) a účastnit se různých besed, vyprávění a seminářů a speciálních programů třeba pro těhotné maminky.

TÍMTO VYZÝVÁME VŠECHNY MAMINKY, KTERÉ SE CHTĚJÍ AKTIVNĚ ZAPOJIT V DĚTSKÉM KLUBU A V UVEDENÝCH DNECH A HODINÁCH (KDY JE KLUB OTEVŘEN PRO MIMINKA A MAMINKY) BY SI MOHLY PŘIPRAVIT NĚJAKÝ ZÁBAVNÝ PROGRAM PRO OSTATNÍ, AŤ SE PŘIHLÁSÍ V KLUBU NEBO NA E-MAILEM A DOMLUVÍME SE NA PODROBNOSTECH.

PŘIVÍTÁME TAKÉ RŮZNÉ HRAČKY, SE KTERÝMI UŽ SI TŘEBA VAŠE STARŠÍ DĚTI NEHRAJÍ A CHTĚLI BYSTE JE DO NAŠEHO KLUBU VĚNOVAT. Hračky by měly být samozřejmě čisté, nerozbité , popř. umyté a vyprané.

MÓOC VŠEM PŘEDEM DĚKUJEME !